Vlastimila Doubravová

"Jak jsem hubla po šedesátce"

 

Celý svůj dosavadní život jsem byla docela štíhlá holka. Mám ráda pěší túry, jezdím na kole, dělám jógu. Občas mi nějaké to kilo přibylo, třeba po Vánocích, ale tak nějak bez velkého úsilí to šlo zase dolu. Pak ale přišla padesátka a s ní i kila, která se mi drží jako klíště. Dnes je mi 61 let a oproti původní váze mám 9 kilo na víc. A to už je na mě dost.

 

Nemám ráda špeky, které se na mě rýsují. Při popoběhnutí se to celé třese jako sulc. Oblečení mě obepíná, prostě s tím musím něco udělat.

Nejdříve jsem koukala na internet. Zaručených diet a přípravků na hubnutí je tam opravdu hodně – od koktejlů na hubnutí, přes různé prášky na hubnutí až po legíny na hubnutí. Neměla jsem ale chuť ani čas něco zkoušet. Já jsem chtěla opravdu zhubnout, a to co nejdříve. Rozhodla jsem se, že si najdu odborníky, a našla jsem si Svět zdraví. Ujala se mi výživová poradkyně, slečna Kristýna Báčova.

 

Jak zhubnout aneb Co mi přinesla návštěva Světa zdraví

Společně s Kristýnou Báčovou jsme probraly výsledky mého prvního vážení a měření. Nebyla to žádná katastrofa, ale určitá doporučení byla na místě. Probraly jsme pitný režim, zdravé potraviny. Vysvětlila mi, čeho se mám vyvarovat a naopak, tedy co bych měla do stravy dodat.

Dostala jsem vzorový jídelníček na hubnutí, abych věděla, jak mám začít. Bylo toho ještě hodně, o čem jsme spolu mluvily. Každé sezení jsem se dozvěděla další a další zajímavé a důležité informace o výživě.

Ze začátku jsem si vařila podle jídelníčku, později už jsem si vařila sama. Jsou to jednoduchá, ale chutná jídla. Svačinky mám plné zeleniny a ovoce. Také jsem přidala pohyb, zařadila jsem jízdu na rotopedu. V celku docela krásné žití, jen vědět, jak na to, jak zhubnout.

 

Jak se cítím teď

Už jsem zhubla 6 kg, mám z toho opravdu radost. Mám radost i z toho, že jsem vyhledala odbornou pomoc a neztrácela čas s dietami, o kterých nic nevím. Ve Světě zdraví to není jen o hubnutí, ale také o zdravém životním stylu, tedy zdravém hubnutí. Pod vedením slečny Kristýny jsem vlastně úplně změnila jídelníček a návyky při stravování. Moc se mi to líbí, mám z toho dobrý pocit plný zdraví a doufám, že i toho zůstanu.

 

Vlastimila Doubravová

Věk: 61 let

Výška: 160 cm

 

Váha před začátkem programu: 63,9 kg

Váha po skončení programu: 58,4 kg

 

Váhový úbytek: 5,5 kg

  

 

  

Rychlý kontakt

  

734 363 616

 

praha.dejvice@svet-zdravi.cz

 

V.P.Čkalova 26, Praha 6

    
 
 Zdravé hubnutí
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

K. Báčová, Dis.
V.P.Čkalova 26
Praha 6 (Dejvice)
734 363 616