Veronika Rytířová

"Každá ženská se chce přeci líbit"

 

Po narození prvního syna jsem během půl roku hodně přibrala a váha se mi nedařila shodit. Roky plynuly, narodila se nám dcera a váha byla pořád nemilosrdná. Už mě nebavilo nic dělat, nikam se mi nechtělo chodit. Když jsem si musela jít koupit oblečení, bylo to pro mě utrpení. Nemohla jsem si vybírat. Kupovala jsem jen to, co na mě měli, do čeho jsem se vešla. Byla jsem líná, znuděná a bez chuti cokoliv změnit. 

 

Loni v květnu jsem navštívila Svět zdraví poté, co mě tam téměř dokopala moje sestra, za což jsem jí hrozně vděčná. Musím přiznat, že jsem tam šla jako na popravu, ale po několika prvních minutách jsem stud a strach  ztratila. Postavit se na váhu a podívat se pravdě do očí bylo hrozně těžké a nepříjemné.

 

Jak zhubnout aneb Co mi přinesla návštěva Světa zdraví

Musím říci, že jsem se ve Světě zdraví setkala s pravými profesionály! Při konzultaci jsem si domluvila roční program. Měla jsem samozřejmě obavy, že budu trpět hlady a nebudu moc nic jíst. Ovšem opak byl pravdou. Jedla jsem víc než kdy předtím, jenom v jiném složení a rovnoměrně rozprostřené do celého dne. Začala jsem se zase hýbat. Výsledky na sebe nedaly dlouho čekat, kila šla rychle dolů. A co je důležité - pohyb mě začal zase bavit.

Čas ubíhal a mě začalo připadat, že pro redukci váhy nic  moc nedělám. Vaření zdravějším způsobem a pestré dietní recepty na hubnutí mi přišly automatické a běžné. Ke starému životnímu stylu se už nechci vracet!

Nejvíce mi pomáhaly recepty, které jsem dostávala a podle nich jsem se učila vařit zdravější kuchyni. Bylo pro mě důležité, že jsem nemusela vařit sobě a manželovi s dětmi zvlášť.

 

Jak se cítím teď

Po roce, co mám dole 30 kg a můj muž 20 kg, se cítíme čilejší, živější, prostě jako noví lidé. Všechno jde lépe a snáz. A máme úplně nový elán do života. Jsem hrozně ráda, že jsem to dokázala, každá ženská se chce přeci líbit!

Moc Vám za to děkuji - celé pobočce Světa zdraví v Dejvicích a především výživové poradkyni Kristýně Báčové, Dis.

 

Veronika Rytířová

Věk: 33 let

Výška: 171 cm

 

Váha před začátkem programu: 114,8 kg 

Váha po skončení programu: 86,6 kg

 

Váhový úbytek: 28,2 kg

 

                                                        

 

 

 

 

 

                                                                                                                        

  

Rychlý kontakt

  

734 363 616

 

praha.dejvice@svet-zdravi.cz

 

V.P.Čkalova 26, Praha 6

    
 
 Zdravé hubnutí
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

K. Báčová, Dis.
V.P.Čkalova 26
Praha 6 (Dejvice)
734 363 616