Romana Fajmanová

"Hodnoty, které mi naměřily, mi vyrazily dech"

 

Poslední 2 roky jsem se začala potýkat s nadváhou. Vždy to byly 2-3 kg nahoru, moc jsem to neřešila. Když budu přeci chtít, bude to dole. Ale přibývají léta a zřejmě i hormonální záležitosti přispěly k tomu, že jsem nenápadně nabírala kilo za kilem. Najednou z toho bylo kil 15. Nevešla jsem se do oblečení, všechno mě tlačilo nebo bylo malé, zipy se rozjížděly. Pod bradou se mi vytvořil menší lalůček. Měla jsem oteklá kolena, ale pořád si říkala, že to jsou svaly, že to nic není.

 

Při každoročním krevním odběru mi zjistili velmi zvýšenou kyselinu močovou. Začala jsem studovat, co to vlastně znamená. Dostalo mě to až k příznakům DNY a nic moc příznivé prognóze. V tu chvíli jsem se zalekla – nechci přeci skončit jako nemohoucí na vozíku nebo něco podobného. Chci být zase zdravá.

V té době se na facebooku začaly objevovat nabídky Světa zdraví na zvýhodněné konzultace. Našla jsem si jejich webové stránky a začala studovat. Plusem bylo, že s nimi spolupracuje dr. Fořt, kterého jsem znala z pořadu „Pod pokličkou“. Jeho rady se mi vždy líbily. Asi 5x  jsem vyplnila jejich dotazník a 5x ho zase vymazala, než jsem konečně našla odvahu a zmáčkla tlačítko odeslat.

Druhý den mi volali ze Světa zdraví s tím, kdy mě mohou objednat. Celá jsem se rozechvěla - je to tady. Teď mě budou vážit, měřit a budou mě obhlížet, jak to vypadám :-o. Tu noc, co jsem měla jít poprvé na konzultaci, jsem snad ani nespala. V den konzultace jsem přišla do Světa zdraví bílá jak stěna a vlezla na váhu. To, co vylezlo z přístroje, mi vyrazilo dech. Nejen samotná váha, což jsem koneckonců čekala, ale i ostatní hodnoty nebyly zrovna příznivé. Takhle zdraví nevypadá.

 

Jak zhubnout aneb Co mi přinesla návštěva Světa zdraví

Pod křídla si mě vzala výživová poradkyně Kristýna Báčová DiS. Od prvního okamžiku jsem věděla, že jsem se rozhodla správně. Vlídný a laskavý přístup mi pomohl se uklidnit a začala jsem vnímat všechny rady. Dostala jsem plno materiálů, mj. taky dietní recepty na hubnutí, takže jsem doma studovala a postupně jsem začala chápat, proč vlastně přibírám, když zase tak extra moc nejím. Teď to budou 4 měsíce, kdy do Světa zdraví docházím. Zhubla jsem skoro 14 kg, obvod pasu se mi zmenšil o 26 cm.

Každý člověk je jiný, na každého funguje něco jiného a každý člověk má jiné prospěšné potraviny i ty, co mu škodí. U mě 100% funguje jídelníček typu dopoledne sacharidy a cukry a odpoledne zelenina, bílkoviny a také hodně pít vodu.

 

Jak se cítím teď

Cítím se lépe, mám více energie a obleču věci, které jsem chtěla vyhodit, protože mi byly malé. Sklízím obdiv okolí. Každý se mě ptá, jakou dietu držím. Ráda odpovím, že žádnou, jen jsem si v hlavě srovnala, co jím, co mi prospívá. Za to patří díky především Světu zdraví a nutriční specialistce Kristýně Báčové, která mi sestavila jídelníček na hubnutí přímo na míru.

Každému, kdo se rozhoduje změnit svojí životosprávu, radím, zajděte do Světa zdraví. Zkuste to, nebudete litovat a uvidíte tu změnu. Pak konečně budete zdraví.

 

Romana Fajmanová 

Věk:48 let

Výška: 169 cm

 

Váha před začátkem program: 84,3 kg

Váha po skončení programu: 69,9 kg

 

Váhový úbytek: 14,4 kg

 

                          

 

  

Rychlý kontakt

  

734 363 616

 

praha.dejvice@svet-zdravi.cz

 

V.P.Čkalova 26, Praha 6

    
 
 Zdravé hubnutí
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

K. Báčová, Dis.
V.P.Čkalova 26
Praha 6 (Dejvice)
734 363 616