Petra Kratochvílová

"Mrzí mě, že jsem to neudělala už dávno"

  

Dlouho jsem váhala, než jsem kontaktovala výživového poradce Světa zdraví, aby mi poradil, jak zhubnout. Nyní jsem moc ráda. Vše mi bylo dobře vysvětleno. Moje chyba byla, že jsem celý den nejedla, pila jen kávu a večer jsem si vše bohatě vynahradila.

 

Jak zhubnout aneb Co mi přinesla návštěva Světa zdraví

Naučila jsem se jíst pětkrát denně a pít dva až tři litry vody. Nemám hlad a ještě hubnu. Super stav. Začala jsem třikrát týdně cvičit. Baví mě to. Jsem naprosto spokojený človíček. Přestala mě bolet záda a zmizela únava. Za osm měsíců jsem zhubla 16 kg. Každý, kdo váháte, jděte do toho. Mrzí mě, že jsem to neudělala už dávno a že jsem se sama trápila tím, jak zhubnout.

 

Jak se cítím teď

Stojí to za ten pocit. Vybrala jsem si Svět zdraví 4LIFE - Praha 6 Dejvice z jednoho prostého důvodu. Kdysi jsem sledovala moc dobrý pořad o vaření "Pod pokličkou". Autorem byl pan dr. Fořt. Našla jsem pobočku v Dejvicích a poznala výživovou poradkyni slečnu Kristýnu Báčovou, DiS. Moc jí za vše děkuji!

Petra Kratochvílová

Věk: 49 let

Výška: 164 cm

 

Váha před začátkem programu: 81,5 kg

Váha po skončení programu: 64,9 kg 

 

Váhový úbytek: 16,6 kg

 

           Petra Kratochvílová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Praha 6 Petra Kratochvílová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Praha 6

 

 

  

Rychlý kontakt

  

734 363 616

 

praha.dejvice@svet-zdravi.cz

 

V.P.Čkalova 26, Praha 6

    
 
 Zdravé hubnutí
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

K. Báčová, Dis.
V.P.Čkalova 26
Praha 6 (Dejvice)
734 363 616