Pavel Porteš

"Můj metabolický věk dosáhl 80ti let"

 

Když mě před dvěma roky předběhl v mírném kopečku svěží stařík a rychle se vzdaloval, rozhodl  jsem se, že začnu hubnout. Byl srpen 2013 a váha mě ukázala 112 kg a 120 cm objem. Kombinací různých zaručených diet, hladověním a vysazením piva jsem se dostal za 4 měsíce na 102 kg a se svým výsledkem jsem byl spokojený. Ukončil jsem hladovku a výsledek oslavil. Nakoupil jsem zázračné prášky na hubnutí a začal jsem si dopřávat dobré jídlo s pivem. Jenže v květnu 2014 mě na vstupní prohlídce váha ukázala 115 kg a objem se posunul na 125 cm. Začal jsem zase řešit, jak zhubnout.

 

 

Jako bonus mi paní doktorka naměřila vysoký cukr a cholesterol. Pan doktor na gastroskopii mi dokonce oznámil, že jsem žhavý kandidát na odebrání části žaludku. Bylo to poté, co viděl ten masakr uvnitř. Nasadil mi prášky, o kterých prohlásil, že je budu brát ráno a večer a už se jich nezbavím.

Po třech měsících dalších diet, kdy jsem šel s váhou dolů a zase vše nabral, jsem si uvědomil, že sám na hubnutí nestačím, že bych měl zkusit výživové poradenství. Na internetu jsem našel nabídku od 4Life v Dejvicích, kde nabízeli za 200 Kč odbornou konzultaci. Objednal jsem se a mile mě překvapilo, jak šlo vše rychle.

 

Jak zhubnout aneb Co mi přinesla návštěva Světa zdraví

Na první konzultaci jsem šel 28. srpna 2015. Po převážení mě specialistka postavila před tvrdou realitu. Můj metabolický věk dosáhl  80 let, skutečný věk je ovšem 55 let. Všechny ostatní parametry byly několikrát překročené. Čekala mě změna stravovacích návyků, zařazení pohybových aktivit a pravidelná kontrola s převážením. Při konzultacích jsem zjistil, že jsem dělal plno věcí špatně. Proto jsem se naučil pravidelně, chutně a zdravě jíst. Všechno spočívalo ve zdravém hubnutí za pomocí jídelníčku na hubnutí.

 

Jak se cítím teď

Po roce jsem shodil 30 kg a 30 cm na objemu. Váhu držím na 85 kg a objem na 95 cm. Cholesterol a cukr jsou v normě. Oblečení jsem vyměnil ze 3XXXL na L. Jedna perlička na závěr: pan doktor pravdu neměl. Prášek totiž beru jednou za 4 dny (večer) a žaludek se zlepšuje. Cítím se teď skvěle. Nedá se slovy popsat, jak moc je mi dobře. A za všechno bych chtěl poděkovat celému kolektivu z 4Life v Dejvicích. Jejich výživové poradenství má opravdu efekt.

 

Pavel Porteš

Věk: 55 let

Výška: 180 cm

 

Váha před začátkem programu: 105,5 kg

Váha po skončení programu: 90,6 kg

 

Váhový úbytek:  14,9 kg

 

                                    

 

  

Rychlý kontakt

  

734 363 616

 

praha.dejvice@svet-zdravi.cz

 

V.P.Čkalova 26, Praha 6

    
 
 Zdravé hubnutí
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

K. Báčová, Dis.
V.P.Čkalova 26
Praha 6 (Dejvice)
734 363 616