Martina

"Z představy nabraných kil v dalším těhotenství se mi dělalo zle"

 

Když jsem se seznámila se svým manželem, byla jsem se svou váhou poměrně spokojená. Během několika let jsem postupně přibrala pár kilo. Manžel rád vaří, takže jsme pozvolna a poměrně nenápadně přibírali spolu. Když se blížila svatba, řekla jsem si asi jako každá nevěsta, že musím do svatebních šatů shodit pár kilo.

 

Tehdy se mi skutečně povedlo zhubnout - hlavně díky hodinám stráveným v posilovně a dietě. Po svatbě jsem ještě chvíli u cvičení vydržela, ale časem jsem otěhotněla a se cvičením postupně skončila úplně.

V těhotenství jsem se moc nehlídala, a tak jsem za pár posledních měsíců přibrala téměř 20 kg. Cítila jsem se hrozně, ale uklidňovala mě naděje, že budu po porodu stejná jako dřív. Jenže to se nestalo. Sice jsem pár kilo nechala v porodnici, ale velkou část nabraných kilogramů jsem si přinesla spolu s miminkem domů.

Řekla jsem si, že všechny mé kamarádky zhubly kojením, takže to určitě půjde i u mne rychle dolů. Jenže zase nic. Sice jsem kojila déle než rok, ale s mou váhou to žádné změny neudělalo, dokonce jsem ještě pár kilo přibrala. V jídle jsem se trochu omezila, ale vzhledem ke kojení nešlo o žádné striktní diety. Už jsem se nemohla na sebe podívat ani do zrcadla, přišla jsem si jak jiný člověk.

Byla jsem na sebe naštvaná, ale nevěděla jsem, co dělat, jak zhubnout. Syn je poměrně živé dítě, takže jsem přes den běhala za ním a večer jsem doplňovala chybějící energii různými dobrotami jako čokoláda, kterou jsem měla hodně ráda. Nedokázala jsem odolat. Přes den jsem jídlu moc nedala. Jedla jsem dost nepravidelně a o jídle příliš nepřemýšlela.

Když byly synovi skoro 2 roky, začali jsme přemýšlet o dalším potomkovi. Jenže já jsem se vůbec necítila zdravě a při představě dalších přibraných kilogramů se mi dělalo špatně. Napadlo mě, že se sebou už opravdu musím něco udělat. Rodina mě v mém rozhodnutí plně podporovala.

Mamka mi tehdy doporučila zajít poradit se s výživovým poradcem ze Světa zdraví, který má pobočku „za rohem“. Z počátku jsem trochu váhala, necítila jsem se připravená někomu sdělovat svou váhu, styděla jsem se za ni i sama před sebou. Nakonec jsem všechny své obavy překonala a objednala se. Hubnutí mohlo začít.

 

Jak zhubnout aneb Co mi přinesla návštěva Světa zdraví

Změnila jsem kompletně nejen jídelníček, ale i celý životní styl. Začala jsem se více zajímat o to, co jím, o výživové hodnoty jídla, a naučila se, co jíst a v jakou dobu, zkrátka o zdravé hubnutí. K tomu jsem přidala procházky – nejprve 2x týdně, postupně každý den včetně lehkého cvičení. A váha šla dolů a rychle – dokonce rychleji, než jsem čekala.

 

Jak se cítím teď

Hned po prvním objednání jsem se cítila líp. Najednou jsem si byla jistá, že tentokrát se to změní. A povedlo se. Váhové úbytky byly pro mě skutečně velkou motivací pokračovat dál. Dneska už vím, jak hubnout.

   

Martina

Věk: 36 let

Výška: 176 cm

  

Váha před začátkem programu: 113,1 kg

Váha po skončení programu: 87,8 kg

  

Váhový úbytek: 25,3 kg

  

                      

 

 

  

Rychlý kontakt

  

734 363 616

 

praha.dejvice@svet-zdravi.cz

 

V.P.Čkalova 26, Praha 6

    
 
 Zdravé hubnutí
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

K. Báčová, Dis.
V.P.Čkalova 26
Praha 6 (Dejvice)
734 363 616