Lukáš Rampas

"Zmizely mi zdravotní potíže"

 

Do poradny "Svět zdraví" jsem šel na doporučení své manželky s cílem změnit svou životosprávu. Bylo mi 40 let. Užíval jsem dlouhodobě větší množství léků na nemocné srdce. Každé ráno mě trápily bolesti břicha a celkově jsem se cítil velmi unavený.

  

Neočekával jsem žádné zázraky. O to víc jsem byl tedy překvapen, jak mé tělo pozitivně reagovalo, když jsem zařadil jídelníček na hubnutí, který mi po vstupním vyšetření navrhla výživová poradkyně Kristýna Báčová.

 

Jak zhubnout aneb Co mi přinesla návštěva Světa zdraví

Již po 34 týdnech ustoupily ranní bolesti břicha a já se cítil lépe. Těšil jsem se na každou další konzultaci, na kterých jsem získával cenné informace o zdravém hubnutí, tedy jaká strava je pro mé tělo vhodná. Kristýna Báčová byla vždy připravená zodpovědět mé dotazy a doporučit stravování nejen dle potřeb mého těla, ale i individuálních chuťových preferencí. Celkově velmi pozitivní dojem z návštěv dotvářela i asistentka Markéta, jejíž úsměv a dobrá nálada odzbrojila každého z příchozích.

 

Jak se cítím teď

Po šesti měsících jsem zhubl 5 kg. Mnohem důležitější pro mě je ale skutečnost, že se cítím plný energie a po kontrolních vyšetřeních na kardiologii mi byla po 20 letech snížena dávka dlouhodobě užívaných léků na 1/4. Rád bych tedy týmu Světa zdraví z Prahy 6 moc poděkoval a popřál mnoho dalších spokojených zákazníků.

 

 

  

Rychlý kontakt

  

734 363 616

 

praha.dejvice@svet-zdravi.cz

 

V.P.Čkalova 26, Praha 6

    
 
 Zdravé hubnutí
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

K. Báčová, Dis.
V.P.Čkalova 26
Praha 6 (Dejvice)
734 363 616