Ludmila Nováková

   

Nikdy jsem neměla problémy s váhou a mohla jíst co chtěla. S přibýváním věku přibyla i nějaká ta kila a já si nevěděla rady, jak se jich zbavit. Navíc se objevily i zdravotní problémy a lékaři na každý z nich doporučili dietu. Jenomže doporučená strava na jednu nemoc nebyla vhodná pro druhou a tak, když jsem dala poskytnuté letáčky vedle sebe, došla jsem k tomu, že mohu jít ven nadechnout se vzduchu a zapít čistou vodou. V té době moje dcera již nějaký čas docházela do Světa zdraví a já na ní viděla velké změny k lepšímu. Vyptávala jsem se a pokoušela o stejný způsob stravy i pohybu, ale moc se mě nedařilo.

 

Pak mě moje dcera nabídla poukaz na osobní konzultaci ve Světě zdraví. Přiznám se, že jsem šla spíše ze zvědavosti a s nedůvěrou. Myslela jsem si, že se nemohu dozvědět nic nového a že v mém věku jsou kila navíc prostě normální. Velice mě konzultace zaujala a já si řekla, jdu do toho. Chtěla jsem se zbavit stálé únavy, srovnat jídelníček a trochu zhubnout. Pod vedením poradkyně jsem upravila jídelníček, pitný režim a zařadila více pohybu.  Musela jsem velice sledovat kolik vypiju a vybírat vhodné jídlo, ale největší problém byl vymezit si čas na cvičení. Nakonec jsem jako nejpříjemnější způsob pohybu zvolila rychlou chůzi, případně jízdu na kole. I když jsem nebyla vždy důsledná, přesto šla kila dolů. Navíc jsem se přestala zadýchávat při chůzi i jízdě .  

 

Únava ustoupila a znovu jsem mohla obléci své oblíbené šaty. Strava mě velice vyhovuje a bez pohybu se cítím nesvá. Zbavila jednoho ze zdravotních problémů a doufám, že odstraním i další. Nedosáhla jsem sice zatím svého stanoveného cíle, ale v novém stylu života stále pokračuji. Cítím se mnohem lépe než před půl rokem. Vím, že bez podpory mé poradkyně bych tuto změnu určitě neudělala. Stejně tak bez mé dcery, která mě v mém úsilí velice podpořila. 

    

Ludmila Nováková

Věk: 57 let

Výška: 163 cm

    

Váha před začátkem programu: 72,7 kg

Váha po skončení programu: 67,6 kg

    

Váhový úbytek: 5,1 kg

 

              

 

  

Rychlý kontakt

  

734 363 616

 

praha.dejvice@svet-zdravi.cz

 

V.P.Čkalova 26, Praha 6

    
 
 Zdravé hubnutí
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

K. Báčová, Dis.
V.P.Čkalova 26
Praha 6 (Dejvice)
734 363 616