Lucie Burešová

 
Žila jsem v iluzi
Do Světa zdraví jsem šla spíš ze zvědavosti. Brouzdala jsem po internetu a našla jsem odkaz. No co, řekla jsem si, stejně jsem chtěla udělat něco s tím, že mi začínalo všechno oblečení připadat těsné. Jen jsem se odhodlávala pustit do diety a pohybu. Už jsem jednou zhubla po druhém dítěti asi 15 kilo. Něco jsem pak přibrala, ale nepřipadalo mi, že až tolik. Když jsem zjistila svou výchozí váhu, málem jsem omdlela.
 
Bylo to bezmála všechno zpátky. Pravda, měla jsem už třetí dítě, ale měla jsem pocit, že tak hrozné to se mnou není. Jenže díky speciální váze, kterou mají ve Světě zdraví, jsem zjistila i zdravotní aspekty mé nadváhy.
Moje tělo se cítilo o tolik starší, nebyla mi spousta oblečení, a když jsem se kritickým okem podívala na své fotky z letní dovolené, bylo to samo o sobě alarmující. Mým hlavním problémem byl celkem častý alkohol, hlavně pivo a víno.
 
Co mi přinesla návštěva Světa zdraví
Na začátku jsem zjistila, co všechno bych mohla dělat lépe a kde dělám chyby. Byly to takové ty věci, co přece každý ví. To, co mě posunulo dál, byla pravidelná kontrola a dohled mé výživové poradkyně. Vědomí, že kromě sebe budu muset čelit i někomu dalšímu. S tím se mnohem snáz odmítala sklenička u kamarádky i posezení u pivečka. Místo večerní relexace se skleničkou vína jsem si začala vychutnávat poklid s kvalitním čajem a překvapilo mě, že mi nešlo o alkohol jako takový, ale o tu večerní pauzu, o pohodičku.
 
Jak se cítím teď
Jakmile si obléknu své oblíbené džíny, netlačí mě a ani u toho nefuním. Všichni mě obdivují, jakou mám vůli a jak jsem to dokázala. Kamarádům přiznám, že jsem to nedokázala sama, u těch ostatních si jen užívám obdiv.
 
V obchodě s oblečením se necítím jako hora beztvárné hmoty, ale jako modelka. Všechno, co se mi líbí, prostě obléknu. Naučila jsem se i jinak stravovat. Jídlo mě baví a přitom jím mnohem zdravěji. Začala jsem vařit spoustu nových věcí, které bych bez tohohle experimentu asi jen těžko objevila. Manžel se se mnou hrozně vytahuje a denně mi říká, jak mi to sluší. A je mi prostě dobře.
 

Lucie Burešová

Věk: 37 let

Výška: 170 cm

 

Váha před začátkem programu: 74,2 kg

Váha po skončení programu: 64,9 kg

 

Váhový úbytek: 9,3 kg

 

              

 

  

Rychlý kontakt

  

734 363 616

 

praha.dejvice@svet-zdravi.cz

 

V.P.Čkalova 26, Praha 6

    
 
 Zdravé hubnutí
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

K. Báčová, Dis.
V.P.Čkalova 26
Praha 6 (Dejvice)
734 363 616