Naše klientka

"Nedokážu a ani nechci hladovět, přesto jsem zhubla"

   

Jedno z nejlepších rozhodnutí mého života bylo jít do Světa zdraví. Přišlo to ke mně jakoby náhodou. Nejsem žádná fanatická fanynka do diet. Právě naopak - rozhodně nedokážu a ani nehodlám hladovět. Ale už dlouho mě trápila kila navíc, která plíživě a potichoučku nabyla v průběhu mateřské dovolené i let následujících. Přestože jsem začala poměrně hodně sportovat, běhala jsem každý den a dávala si do těla. Jenže kila dolů nešla ani o píď.

 

Postupně mi v hlavě vykrystalizovalo uvědomění, že jen pohyb nic nezmění. Musím změnit stravu, najet na jídelníček na hubnutí. A protože nevím, jak na to, musím si nechat poradit od výživového poradce. Náhodná inzerce Světa zdraví na internetu mi zapadala do mé potřeby a přišla v pravou chvíli.

Z prvního vážení jsem odcházela šokovaná nejen ze závratného čísla svých kil (předtím jsem se málokdy vážila), ale hlavně ze šíleného čísla mého metabolického věku, který skoro o 20 let převyšoval můj věk fyzický. O to větší bylo odhodlání s tím něco udělat.

Začátky nebyly úplně lehké - odnaučit se různé zlozvyky ve stravování není nic příjemného a to i přesto, že můj jídelníček byl na první pohled zdravý. Mám ráda zeleninu a lehká jídla. Jenže časové rozložení stravy v průběhu dne bylo špatně a postupně jsem rozkrývala, co můžu zlepšit a co mi vyhovuje.

 

Jak zhubnout aneb Co mi přinesla návštěva Světa zdraví

Výborné bylo, že jsem nehladověla a vybírala si takové jídlo, které mi chutnalo. Postupně jsem si zvykla na nový režim častějších, ale menších porcí. Začala jsem o jídle víc přemýšlet a plánovat si, abych nezapomínala na svačinky. Základem úspěchu u mě bylo jíst častěji, odpoledne vynechat sacharidy a nepřetěžovat své fyzické výkony. Výsledky na váze se dostavily napřed téměř hned, později v pomalejším režimu.

 

Jak se cítím teď

Zlepšila se mi nálada, měla jsem ze sebe lepší pocit a víc energie. Vzhledem k tomu, že nový jídelníček na hubnutí mě prakticky v ničem neomezuje, ani nemám pocit, že držím nějakou dietu. Svůj hřích, víno k večeři, jsem si sveřepě zachovala po celou dobu hubnutí. Co by ze života člověk měl bez nějakého toho hříšku :-) Prakticky dodržuji jen pár základních pravidel a postupně pomalu, ale jistě, a hlavně bez jojoefektu, hubnu dál a dál. Po 9 měsících mám 12 kg dole a vím naprosto jistě, že v klidu a pohodě zhubnu ještě i zbylých cca 5-7 plánovaných.

Cítím se lehčí, krásnější, plná zdraví a energie. Díky trpělivé pomoci své výživové poradkyně jsem se naučila lépe znát svůj metabolismus, rozumět jeho pochodům a vím, že kila už zpátky nenaberu. Znám totiž už tajemství, jak na ně vyzrát. Každý jsme jiný, každý máme jinou cestu a Svět zdraví je úžasný právě v tom, že pomáhá každému individuálně najít právě tu jeho jedinečnou cestu ke zdraví, kráse a životnímu stylu.

  

Věk: 39 let

Výška:  170cm

 

Váha před začátkem programu: 97,4 kg

Váha po skončení programu: 86,6 kg

 

Váhový úbytek: 10,8 kg

 

      klientka před     

  

 

 

  

Rychlý kontakt

  

734 363 616

 

praha.dejvice@svet-zdravi.cz

 

V.P.Čkalova 26, Praha 6

    
 
 Zdravé hubnutí
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

K. Báčová, Dis.
V.P.Čkalova 26
Praha 6 (Dejvice)
734 363 616