Klientka M. 

"Jak zhubnout deset kilo"

 

Nákup oblečení začal být čím dál větší problém. Vzhledem k tomu, že jsem v posledních letech byla nucena řešit dost stresové situace - rozvod, ztrátu zaměstnání, zdravotní problémy a s tím vším související, především nedostatek času.  Únavu jsem zaháněla jídlem a kafem.  Funguje to. Nejedla jsem úplně nezdravě, ale jedla jsem především večer, když jsem dorazila domů. Čas jsem se snažila ušetřit i omezením pohybových aktivit. Člověk na to prostě nemá náladu ani prostor.

 

Bohužel jsem svou pozornost moc nevěnovala sobě. Nicméně velkým impulzem ke změně pro mě byla jedna moje fotka. Hned jsem ji smazala, ale v hlavě zůstala. Dalším velkým impulzem bylo moje zdraví, konkrétně zranění kolene. Nemohla jsem se hýbat 4 měsíce. Najednou jsem měla víc času a uvědomila si, že chci dále lyžovat, jezdit na kole a normálně fungovat.  Proto musím něco změnit.

 

Jak zhubnout aneb Co mi přinesla návštěva Světa zdraví

Ze začátku stačilo především změnit dobu a pravidelnost jídla. Mám moc ráda ovoce. Večer si ho už tak často nevezmu, spíš ke svačině dopoledne. Navečer si dám spíš salát s masem místo pizzy nebo těstovin. A místo vína či piva dobrý čaj nebo studenou vodu. Neznamená to, že se vyhýbám večírkům a příjemným setkáním s přáteli na grilování apod. Následující dny se to ale snažím hned napravit jídelníčkem na hubnutí, nějakou odlehčenou stravou, nebo zařadím více pohybu. Zatím to funguje.

Ve změně struktury a pravidelnosti jídla mi velmi pomohla především výživová poradkyně. Jsem jí vděčná i za nápady na dietní recepty na hubnutí, tedy kdy co a jak vařit, aby to chutnalo i ostatním a já v kuchyni nestrávila zbytečně moc času. Pravidelnost vážení, nejenom doma v koupelně, je velmi motivující. Hlavně když to pak ještě vidíte na grafu.

 

Jak se cítím teď

Podařilo se mi už zhubnout 10 kg.  Okolí si toho začíná pomalu všímat a já mohla vytáhnout již odložené věci. Myslím si, že je důležité si to srovnat ve své hlavě a nedělat to kvůli někomu jinému, ale pro sebe a svoje zdraví.

 

Myslím si, že je důležité si to srovnat ve své hlavě a nedělat to kvůli někomu jinému, ale pro sebe a svoje zdraví.

 

Věk: 50 let

Výška: 163 cm

 

Váha před začátkem programu: 94,7 kg

Váha po skončení programu: 85,8 kg

 

Váhový úbytek: 8,9 kg

 

                                

 

 

  

Rychlý kontakt

  

734 363 616

 

praha.dejvice@svet-zdravi.cz

 

V.P.Čkalova 26, Praha 6

    
 
 Zdravé hubnutí
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

K. Báčová, Dis.
V.P.Čkalova 26
Praha 6 (Dejvice)
734 363 616