Kristýna Báčová, DiS.

Specialistka a majitelka

  

 

Na střední škole jsem přemýšlela, kam bych si pak podala přihlášku. Okamžitě mi padla do oka Vyšší odborná škola, obor Nutriční terapeut. Ptáte se proč? Odpověď je jednoduchá. Ráda sportuji a zároveň jsem se vždycky zajímala o zdraví, prevenci nemocí.

 

Přijímací zkoušky jsem úspěšně složila a s nadšením začala studovat. Během studia jsem se postupně naučila hodně praktických věcí - vést konzultaci s klientem, měření klienta odbornou váhou, sestavování jídelníčků pro zdravé i nemocné, výuka na operačním sále (plikace a bandáž žaludku) apod.

 

Než jsem zakončila studium, nastoupila jsem do soukromé dietologické poradny. Po několika letech jsem načerpala bohaté pracovní zkušenosti s obezitou i nadváhou, vegetariány, celiaky a ostatními intolerancemi, sportovní výživou, anorexií, bulímií a dalšími.

 

Mým velkým snem bylo otevřít si vlastní provozovnu, což se mi splnilo. Motivovaly mě k tomu výsledky mých klientů a jejich spokojené úsměvy a slova díků. Poděkování stačí k velkému kroku, aby si člověk uvědomil, jaká je jeho vysněná práce, která ho naplňuje. Pracuji ráda, jsem přísná na své klienty, ale dokážu vycítit, kdy je třeba podpořit a motivovat. Zakládám si na lidském přístupu ke klientům a čerpám z vlastních zkušeností. Většinu novinek se snažím praktikovat sama na sobě, abych věděla, jak na to tělo reaguje.

 

Prošla jsem si několika týdny bez pšenice, mléčných výrobků a měsíc bez masa. Vyzkoušela jsem si 6 denní půst. Před soutěžemi zařazuji sportovní výživu, kterou mám nejraději, a přihlížím ke svému metabolickému typu a krevní skupině.

 

  

Vzdělání a zkušenosti

2015   Úspěšný absolvent školení Sportovní výživa

2014   Host v pořadu Sama doma

           Úspěšný absolvent školení Pohyb a hubnutí SZ

           Úspěšný absolvent školení Profesionální práce specialistů (Business Success)

2013   Diplom k dosažení váhového úbytku více než 1000 kg

           Úspěšný absolvent školení Obecná výživa a Endokrinologie SZ

           Certifikovaný poradce Světa zdraví

2011    VOŠZ a SZŠ, Diplomovaný nutriční terapeut

           Odborný kurz - vedení vlastní nutriční poradny

 

               

  

Rychlý kontakt

  

734 363 616

 

praha.dejvice@svet-zdravi.cz

 

V.P.Čkalova 26, Praha 6

    
 
 Zdravé hubnutí
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

K. Báčová, Dis.
V.P.Čkalova 26
Praha 6 (Dejvice)
734 363 616