Jitka Suchá

"Jediný způsob jak zhubnout je, aby mě někdo hlídal"

 

Do Světa zdraví jsem přišla na doporučení kolegyně, která zde před časem úspěšně zhubla. Začala jsem s hubnutím v půlce prosince 2014, kdy jsem měla přes 70 kg, což byla stejná váha, jakou jsem měla v době, kdy jsem byla těhotná – zhruba v 8. měsíci. Poslední rok nebo dva jsem se nehlídala a jedla hodně, často a poměrně nevhodně. Sice nijak neujíždím na sladkém, ale jedla jsem spousty masa a uzenin, pečiva, různých slaných dobrot, skoro vůbec jsem ale v jídelníčku neměla ovoce a zeleninu.

Už když jsem šla k výživové poradkyni poprvé se sepsaným jídelníčkem, sama jsem si uvědomovala, kde je chyba. Napsané na papíře to vypadalo úplně strašně. Bohužel nemám moc pevnou vůli, takže do té doby pokusy o hubnutí skončily vždy tím, že jsem je odložila na další den.

 

Jak zhubnout aneb Co mi přinesla návštěva Světa zdraví

Ohledně stravování potřebuji, aby mně někdo hlídal. Toho se skvěle zhostila nutriční specialistka Kristýna Báčová z pobočky v Dejvicích. Pomohla mi sestavit jídelníček na hubnutí tak, aby to bylo pro mě přijatelné. Nenutila mne do žádných extrémů a brala ohled na to, co mi chutná, a taky na to, že jsem poměrně vytížená. Přidala jsem i více pohybových aktivit. Ne že bych se předtím nehýbala vůbec, ale občas zvítězila lenost. Teď chodím pravidelně dvakrát týdně cvičit pilates nebo bosu a k tomu ještě přidám nějaký pohyb o víkendu, většinou s dětmi.

 

Jak se cítím teď

Celý půlrok jsem nikdy neměla pocit, že bych trpěla hlady. Nikdy jsem si nepřipadala unavená ani zesláblá, spíš naopak. Cítím se mnohem líp, nemám výčitky svědomí, že jsem se zase přejedla. Vejdu se do oblečení, které mi už dávno nebylo.

I když to zní jako fráze, přístup výživové poradkyně ze Světa zdraví mi velice pomohl, abych se vzpamatovala a začala žít zdravěji. Věřím, že mě získané zdravější stravovací návyky i pohybové aktivity budou provázet i nadále. 

  

Jitka Suchá

Věk: 42 let

Výška: 172 cm

  

Váha před začátkem programu: 70,5 kg

Váha po skončení programu: 60,5 kg

  

Váhový úbytek: 10 kg

 

                  

 

  

Rychlý kontakt

  

734 363 616

 

praha.dejvice@svet-zdravi.cz

 

V.P.Čkalova 26, Praha 6

    
 
 Zdravé hubnutí
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

K. Báčová, Dis.
V.P.Čkalova 26
Praha 6 (Dejvice)
734 363 616