Jitka Štěpánková

"Poporodní kila šla najednou sama dolů"

  

Je mi 40 let a rozhodla jsem se konečně zatočit s poporodními kily. Jako mnoha jiným maminkám i mně po dvou porodech zůstala kila navíc. Nepravidelná strava, stres a dojídání po dětech a  ejhle, skoro dvacet kilo bylo nahoře :-( Již minulý rok jsem viděla kolem sebe několik maminek, které zhubly díky krabičkové dietě nebo konzultacím s nutričním specialistou. Začátkem roku jsem na internetu zaregistrovala stránky Světa zdraví. Přečetla jsem si spoustu příběhů mužů i žen, kteří dokázali zkrotit své chutě a začali se hýbat. To mě hodně namotivovalo.

 

Proto jsem zašla do nejbližší pobočky Světa zdraví a potkala tam úžasnou výživovou poradkyni paní Báčovou, která se mnou prošla můj dosavadní jídelníček a zhodnotila můj životní styl.

 

Jak zhubnout aneb Co mi přinesla návštěva Světa zdraví

Kristýna Báčová mi poradila s výběrem potravin a sestavila jídelníček na hubnutí podle krevních skupin. Poprvé ve svém životě jsem se začala pravidelně hýbat a kila šla najednou sama dolů! Jídlo 5x denně a čtyřikrát týdně Nordic walking a hle, z 85 kilové boubelky je tu holka,  která má nyní (po cca 5 měsících) 69 kg.

 

Jak se cítím teď

Cítím se výborně, jsem plná elánu a těch pochval z okolí, co už jsem dostala. To ženu vždy potěší. Plánuji zhubnout ještě dalších 9 kg. Moje vysněná váha je 60 kg a jsem si naprosto jistá, že to dokážu. Příští rok o narozeninách už zase budu kočka!

Děkuji Světu zdraví a nutriční specialistce Kristýně Báčové, DiS., že mi ukázali správnou cestu a změnili nejen můj jídelníček, ale celý životní styl. Bez sportování a kvalitního jídla už se prostě neobejdu. Držím všem ostatním boubelkám palce a věřte, že to dokážete. Stačí jen udělat první rozhodnutí a kontaktovat Svět zdraví. Hubnutí zdar!

 

Jitka Štěpánková

Věk: 39 let

Výška: 160 cm 

 

Váha před začátkem programu: 82,5 kg

Váha po skončení programu: 67,4 kg

 

Váhový úbytek: 15,1 kg

    

 

  

Rychlý kontakt

  

734 363 616

 

praha.dejvice@svet-zdravi.cz

 

V.P.Čkalova 26, Praha 6

    
 
 Zdravé hubnutí
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

K. Báčová, Dis.
V.P.Čkalova 26
Praha 6 (Dejvice)
734 363 616