Jiřina Bulandová

"Z proměny jsem štastná nejen já, ale hlavně můj manžel"

 

Můj příběh začal v říjnu loňského roku. V tu dobu jsem se rozhodla pro změnu, a tak jsem navštívila pobočku Světa zdraví v Dejvicích. Měla jsem velké štěstí a dostala jsem se do rukou úžasné výživové poradkyně Kristýny Báčové, DiS., která mi pomohla splnit můj cíl, a to bylo zhubnout přebytečná kila.

 

Jak zhubnout aneb Co mi přinesla návštěva Světa zdraví

Během programu pro mě bylo nejsložitější zapisování mé stravy a zvýšení pohybové aktivity. Bála jsem se, že v mém věku se mi již ani nepodaří shodit přebytečná kila. Ale díky správnému podávání informací, dohledu mé úžasné nutriční specialistky a také díky všem materiálům, které jsem v průběhu hubnutí dostávala, se mi má váha opravdu podařila snížit.

Za proměnu jsem šťastná nejen já, ale především můj manžel. Štíhlejší postavy si všimli i lidé z mého okolí, kteří na ni reagují velmi kladně. V současné době mám o 11,4 Kg méně.

 

Jak se cítím teď

V tuto chvíli se můj program blíží do konce. Cítím se báječně, a to nejen díky mému současnému vzhledu, ale také hlavně po fyzické stránce. Mám větší možnosti pohybu, při kterém se již tak nezadýchávám.

Proto všem, kteří ještě váhají, zda navštívit tuto pobočku Světa Zdraví 4LIFE a výživovou poradkyni Kristýnu Báčovou, DiS., velmi doporučuji. NEVÁHEJTE A ZKUSTE TO! Úžasné výsledky brzy uvidíte také sami na sobě. 

 

Jiřina Bulandová

Věk: 68 let

Výška: 155 cm

 

Váha před začátkem programu: 90,3 kg

Váha po skončení programu: 78,2 kg

 

Váhový úbytek: 12,1 kg

  

           

 

 

 

  

Rychlý kontakt

  

734 363 616

 

praha.dejvice@svet-zdravi.cz

 

V.P.Čkalova 26, Praha 6

    
 
 Zdravé hubnutí
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

K. Báčová, Dis.
V.P.Čkalova 26
Praha 6 (Dejvice)
734 363 616