Jaroslava Šupálková

"Pohled na mou fotku mě vyděsil"

  

Jako každá matka, jsem se těšila na svatbu mého nejsladšího dítěte. Svatba se opravdu moc povedla. Dceři to slušelo a ani její požehnaný stav jí neubral nic na půvabu. Byla již v šestém měsíci těhotenství. Po dlouhé době jsem se cítila šťastná a spokojená. Tento pocit ovšem vydržel pouze do prohlížení svatebních fotografií. Najednou jsem si uvědomila, že ta osoba po boku dcery jsem opravdu já. Musím přiznat, že mě pohled na fotografie úplně vyděsil. To mě donutilo začít přemýšlet, jak zhubnout.

 

Uvědomila jsem si, že musím něco udělat. Kila navíc, která jsem během posledních let nabrala, fotografie nemilosrdně ukázala. Přemýšlela jsem, co dělat. Trápit se jakoukoliv formou diety se zdálo být kontraproduktivní a neefektivní. A pak - dnes jsou na vše odborníci, proč se tedy s důvěrou na některého výživového poradce neobrátit. Vyhledala jsem na internetu nejbližší Svět zdraví a vyplnila objednávací formulář. Telefonicky jsem si pak domluvila první schůzku.

 

Jak zhubnout aneb Co mi přinesla návštěva Světa zdraví

Před první návštěvou jsem se cítila jak před státnicemi. Ale ihned po příchodu a velmi milém uvítání ze mě opadla veškerá nervozita a všechny obavy. S pomocí mé výživové poradkyně jsem se pustila do odkládání nadbytečných kil. Vytvořila mi speciální jídelníček na hubnutí. Nejvíce mě však potěšilo, že jsem od ní nikdy neslyšela slovo „nesmíte“, ale vždy pouze „není vhodné“ nebo „nedoporučuji“. Každý ihned cítí ten zásadní rozdíl. A za to ji moc děkuji.

Nemůžu však říci, že byl pro mě způsob stravování 5krát denně ihned jednoduchý. Celý život nesnídám a najednou mám jíst tak často. Vstát ráno o něco dříve, nachystat snídani a svačinu - jak na dopoledne, tak i odpoledne. Ale jde jen o zvyk. Nyní bych již bez snídaně nemohla vyjít ráno do práce. I příprava svačin se stala samozřejmostí. Jíst zdravě ovšem neznamená jíst nechutné pokrmy. Vše, co jím a vařím, je moc dobré. Pokrmy upravuji dle dietních receptů na hubnutí doporučených výživovou poradkyní. A protože velmi ráda vařím, jejich příprava mi nedělá problémy.

 

Jak se cítím teď

Na otázku, zda držím dietu, vždy odpovím rezolutně NE. Pouze nejím bílou moukou, cukr a tučná jídla. Cítím to jako změnu stravovacích návyků, ne jako dietu. Musím říci, že se cítím mnohem lépe než před změnou stravovacích návyků.

Podařilo se mi odložit 14 kilo. A za to patří obrovský dík všem ze Světa zdraví. Bez jejich pomoci bych nejspíš nevypadala tak jak dnes. Zároveň vím, že se mi s jejich pomocí podaří kila opět nenabrat a nebudu muset zase řešit, jak zhubnout.

  

Jaroslava Šupálková

Věk: 53 let

Výška: 168 cm

  

Váha před začátkem programu: 73 kg

Váha po skončení programu: 59,1 kg

  

Váhový úbytek:  13,9 kg

 

                                        

 

  

Rychlý kontakt

  

734 363 616

 

praha.dejvice@svet-zdravi.cz

 

V.P.Čkalova 26, Praha 6

    
 
 Zdravé hubnutí
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

K. Báčová, Dis.
V.P.Čkalova 26
Praha 6 (Dejvice)
734 363 616