Jana Pekárková

"Věřím, že už nebudu otrokem neustálých diet"

  

Musím říci, že jsem s nadváhou bojovala v podstatě celý život. Již jako dítě ve škole jsem patřila k těm baculatějším. Puberta, kdy jsem získávala ženštější tvary, také udělala s mou postavou své. Navíc jedním z mých největších problémů je to, že jsem vždy měla ráda sladké, zejména čokoládu. Ani další potraviny, co jsem konzumovala, nebyly příliš zdravé. O pravidelnosti mého stravování se také nedalo příliš hovořit. Svačiny jsem si nepřipravovala a většinou jsem přes den jedla méně a vše doháněla večer a na noc.

 

Kila navíc mně samozřejmě nebyla příjemná a snažila jsem se je několikrát různými způsoby shodit. Vždy se ale po čase dostavil obávaný jo-jo efekt a většinou jsem měla později váhu ještě o něco vyšší než před započetím diety.

Zkoušela jsem hubnout i za pomoci výživové poradkyně z jisté společnosti, která se zaměřuje na zdravé hubnutí. Na tomto hubnutí mi však vadilo, že jsem občas mívala hlad a platila jsem za potravinové výrobky této společnosti nemalé finanční obnosy.

Když jsem po skončení spolupráce a dodržování diety podle této společnosti opět kila nabrala, řekla jsem si, že musím jít jinou cestou, že musím vymyslet jiný způsob, jak zhubnout. Obrátila jsem se proto na výživovou poradkyni ze Světa zdraví. Záhy jsem pochopila, že mé rozhodnutí bylo správné. Zde nejde jen o to dočasně shodit nějaká kila.

 

Jak zhubnout aneb Co mi přinesla návštěva Světa zdraví

Naučila jsem se zde, jak správně a pravidelně jíst, jak nezdravé sladkosti nahradit těmi zdravými a jak celkově přistupovat správně ke stravování. Zhubla jsem již 10 kilo a vzhledem k tomu, že se tímto způsobem budu stravovat i nadále, věřím, že získám svou vysněnou váhu a již nebudu otrokem neustálých neúčinných diet.

Tímto bych chtěla poděkovat specialistce Heleně Kulhánkové.

  

Jana Pekárková

Věk: 29 let

Výška: 164 cm

 

Váha před začátkem programu: 91,2 kg

Váha po skončení programu: 84 kg

 

Váhový úbytek: 7,2 kg

 

                    

 

 

  

Rychlý kontakt

  

734 363 616

 

praha.dejvice@svet-zdravi.cz

 

V.P.Čkalova 26, Praha 6

    
 
 Zdravé hubnutí
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

K. Báčová, Dis.
V.P.Čkalova 26
Praha 6 (Dejvice)
734 363 616