Jana Kotišová

"Připadala jsem si jako reklama na Michelin"

 

Moje povídání by se dalo nazvat „příběhem trpělivosti“. V mládí jsem byla štíhlá jako proutek, což při čtyřech dětech není divu. Jak šly roky a děti odrůstaly, já naopak přirůstala. Nejdříve pomaloučku, polehoučku. Jak se ale sešel rok s rokem, už tu bylo trošku špíčku na pupíčku, pak čím dál tím víc, až jsem, si připadala jako reklama na Michelin pneu. Už to dál nešla, musela jsem začít řešit, jak zhubnout.

 

Dozvěděla jsem se o Světě zdraví, kde poradí, jak se tukových polštářků zbavit. Nejdřív jsem nevěděla, jestli ano nebo ne, ale pak jsem šla do toho. Nejsem žádná mladice, ale řekla jsem si „Holka, zkusíš to. Mladá nebo stará, ale být „Michelinka“ nemusíš“. Tak jsem se k nim přihlásila.

 

Jak zhubnout aneb Co mi přinesla návštěva Světa zdraví

Ujala se mě tam paní asistentka, která mě změřila, zvážila a taky zjistila, kolik mám tuků a svalové hmoty. Pak mě poslal k nutriční terapeutce Kristýně Báčové Dis., která se mě velice mile ujala. Všechno mi vysvětlila a vypracovala osobní jídelníček na hubnutí. Při každé návštěvě jsem byla změřena, zjistila jsem, kolik čeho ubylo nebo přibylo.

K mé velké radosti jsem začala hubnout. Moje výchozí váha byla 70 kg při výšce 170 cm. Chtěla jsem zhubnout alespoň 5 kilo. Je pravda, že to stálo trochu mého úsilí, hlavně odříci se sladké, ale ještě více trpěla trpělivost paní terapeutky.

 

Jak se cítím teď

Výsledek ovšem stál za to. Jsem teď spokojená. Lépe se pohybuji, chodím 2x týdně do Sokola, občas si zaplavu. Celkově je mi opravdu lépe. Těch 5 kilo jsem opravdu  zhubla. Za to patří dík paní nutriční terapeutce.

 

Jana Kotišová

Věk: 70 let

Výška: 172 cm

 

Váha před začátkem programu: 69,2 kg

Váha po skončení programu: 63,6 kg

 

Váhový úbytek:  5,6 kg

 

         

 

 

  

Rychlý kontakt

  

734 363 616

 

praha.dejvice@svet-zdravi.cz

 

V.P.Čkalova 26, Praha 6

    
 
 Zdravé hubnutí
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

K. Báčová, Dis.
V.P.Čkalova 26
Praha 6 (Dejvice)
734 363 616