Iveta Hájková

"Už toho bylo dost"

 

Do 33 let jsem vůbec neměla problémy s váhou. Občas nějaké kilíčko nahoru, jenže stačily 2-3 dny odříkání a váha byla zpět na své původní hodnotě. Jaké bylo ovšem moje překvapení, když s přibývajícím věkem začala přibývat i kila, která už dolů nešla. K tomu se přidaly neustálé výmluvy na věk, pomalejší metabolismus a klamavé ujišťování sebe sama, že takhle mi to vlastně vyhovuje, že jsem spokojená a nebudu se přece po zbytek života omezovat.

 

Vždy, když jsem viděla reklamy, jak správně hubnout nebo jak lidi jedí více a přitom hubnou, jsem si říkala, že je to nesmysl. Já hlavně přece ani nemám čas jíst 5 x denně.

Loni v srpnu jsem začala shánět šaty na svou svatbu, kterou jsme se tehdy s přítelem, nyní manželem, rozhodli uskutečnit, možná spíš jako recesi, po 25 letém společném žití. Sehnat šaty byl ovšem problém. Nemohla jsem žádné pěkné, které by mi byly, sehnat. Nakonec se objevily, ale ve velikosti 48! Málem jsem šla z toho do mdlob!

Svatba byla na začátku září, všichni mi říkali, jak moc mi to sluší. I já se sama sobě na fotkách líbila (jinak jsem se nefotila už dlouho s vědomím, že není na co koukat). Po zhruba pátém prohlížení fotografií jsem dospěla k jasnému „UŽ TOHO BYLO DOST“. Děvče, takhle vypadat v 45 letech - co s tebou bude za 10 let?! Začala jsem řešit, jak zhubnout. Okamžitě jsem sedla k internetu a našla jsem upoutávku na Svět zdraví a ihned se objednala.

 

Jak zhubnout aneb Co mi přinesla návštěva Světa zdraví

Moje první návštěva byla 17. 9. 2013 s počínající váhou cca 80 kg, vysokým tlakem, cholesterolem a dalšími zdravotními problémy. I viscerální tuk a metabolický věk byl strašidelný. Začala jsem se řídit pokyny výživové poradkyně Heleny Kulhánkové. Jaké bylo moje překvapení, když začala váha jít dolů. Následně jsem přidala i pohyb, ke kterému jsem kromě kola měla odpor. Váha se řítila k hodnotě, kterou jsem měla v minulém století.

 

Jak se cítím teď

Najednou jsem měla spoustu energie. Začala jsem si vyvářet zdravá jídla, která byla chutná a pěkná na pohled. Najednou se z toho stal můj nový životní styl a již ho nezměním. V únoru jsem měla váhu zafixovanou na hodnotu kolem 64 kg. Kupuji si oblečení ve velikosti S nebo 36. Baví mě nakupovat si nové oblečení, protože si v něm připadám nádherně a ne jako dřív v pytli.

Cholesterol i tlak klesl. Výrazně mám omezené léky a svůj styl života už nikdy nezměním. Zdraví se zase vrátilo! Už nedopustím, abych zase někdy přibrala. Jsem ráda, že jsem do toho šla. Já, nevěřící Tomáš, jsem se přesvědčila, že to opravdu funguje. Všem, kteří o této změně uvažují, vřele doporučuji a držím palce.

  

Iveta Hájková

Věk: 47 let

Výška: 164 cm

 

Váha před začátkem programu: 78 kg

Váha po skončení programu: 65,3 kg

 

Váhový úbytek: 12,7 kg

  

                        

 

 

  

Rychlý kontakt

  

734 363 616

 

praha.dejvice@svet-zdravi.cz

 

V.P.Čkalova 26, Praha 6

    
 
 Zdravé hubnutí
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

K. Báčová, Dis.
V.P.Čkalova 26
Praha 6 (Dejvice)
734 363 616