Ivana Höslová

"Ze začátku to moc nešlo, ale pak se to rozjelo"

  

Do svých 49 let jsem byla štíhlá až hubená. Pak jsem prožívala několikaleté období stresů a velkého pracovního zatížení, což se podepsalo na mém zdraví. Prodělala jsem operaci žlučníku, kde mě pan doktor upozorňoval na možné zvyšování hmotnosti. Abych vše zvládla, jedla jsem sladké. Kila samozřejmě přibývala. Také jsem málo pila, často hladověla a pak se najedla. Diety jsem nikdy nedržela.

 

S myšlenkou zkusit hubnout s pomocí odborníků ze Světa zdraví přišla má dcera, která se tak rozhodla na doporučení kamarádky. Ani já jsem nelenila a za týden jsem s tím začala také.

 

Jak zhubnout aneb o mi přinesla návštěva Světa zdraví

Po prvním měření jsem byla šokována. Můj metabolický věk byl o 10 let vyšší než skutečný. Zvolila jsem si proto program na 3 měsíce s cílem zhubnout 7 kil. Ze začátku to moc nešlo, ale pak se vše rozjelo. Dostala jsem jídelníček na hubnutí, změnila pitný režim, začala se pravidelně stravovat a přidala pohybovou aktivitu (tanec, chůze, rotoped). Za 3 měsíce jsem shodila 9 kg (z toho 7 kg tuků) a pokračuji dál.

 

Jak se cítím teď

Jsem moc spokojená s tím, co jsem dokázala! Cítím se mladší, pružnější, hezčí. Okolí mě chválí, jak vypadám. Je to krásný pocit a za to bych chtěla poděkovat „Světu zdraví“ a mé výživové poradkyni Kristýně Báčové, DiS, která měla vždy povzbudivé slovo a rady k mému zdraví.

  

Ivana Höslová

Věk: 58 let

Výška: 181 cm

 

Váha před začátkem programu: 84,1 kg

Váha po skončení programu: 74,2 kg

 

Váhový úbytek: 9,9 kg

 

 

                   

 

 

  

Rychlý kontakt

  

734 363 616

 

praha.dejvice@svet-zdravi.cz

 

V.P.Čkalova 26, Praha 6

    
 
 Zdravé hubnutí
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

K. Báčová, Dis.
V.P.Čkalova 26
Praha 6 (Dejvice)
734 363 616