Individuální jídelníček „na hubnutí“

Nechceme vám nabízet kdejaké prášky na hubnutí, čaje na hubnutí, koktejly na hubnutí s pochybnými účinky na vaše zdraví. Zanalyzujeme váš organismus díky komplexní nutriční typologii a podle výsledků a vašich požadavků vám sestavíme jídelníček na hubnutí včetně tipů na dietní recepty na hubnutí.

Jídelníček na hubnutí

Komplexní nutriční typologie

Metoda komplexní nutriční typologie je postavena na celostní, tradiční i moderní medicíně. Analýzou pH, krve, genů, fyzických i psychických dispozic zjistíme konkrétní typ vašeho metabolismu. Krevní výsledky vám předáme i s hodnocením naší lékařské rady a návrhem řešení. Podle krevního rozboru vám sestavíme jídelníček na míru vašim potřebám.

Pomocí naší metody získáte:

 • seznam vhodných spalovačů a potravin, které zatěžují váš organismus
 • program pro dosažení vysněné hmotnosti

Získáte tak nejlepší postup, jak zhubnout a dosáhnout ideální váhy a zlepšení zdraví.

 

Specifický jídelníček

 • Vegetariány/vegany - hledíme na důležitost doplnění živin, které v některých případech v jídelníčku chybí. Obdržíte od nás jídelníček s gramy a recepty, budete mít pravidelné konzultace po 14 dnech s odborníkem na zdravé stravování a budete s ním kontrolovat vaše složení těla na lékařské váze TANITA BC 418. Díky této váze zjistíte, kolik máte svalů, tukové tkáně, minerálů, vody v těle a váš metabolický věk. Dostanete od nás jídelníček na míru dle vašeho výživového zaměření, pravidelné vážení na odborné váze a konzultace se specialistou. Pokud bude potřeba a chuť, lze doplnit některé živiny produkty, které máme na pobočce. Není podmínkou. 
 • Dietní opatření u intolerance na lepek a laktózu - vysledujeme vám případnou intoleranci na potraviny, sestavíme vám jídelní plán bez škodlivých potravin a naučíme vás stravovat se v běžném chodu (restaurace, návštěvy, oslavy, strava v zaměstnání). Služby zahrnují jídelníček, pravidelné kontroly, očistu organismu a měření PH. Dle domluvy biochemické vyšetření.
   
 • Sportovní strava - zabýváme se sestavováním jídelníčků pro amatérské sportovce. Sportovec je edukován nutričním specialistou, jak nejvíce zefektivnit jeho výkon a co je k tomu potřeba ve stravě změnit. Strava je jedním z několika hlavních pilířů úspěchu u sportu. Proto klient chodí na pravidelné konzultace, aby sám stravě porozuměl. Vždy je jeho váha kontrolována na odborné váze TANITA BC 418, která sportovci řekne, jak se navyšuje svalová tkáň, kolik má tuku, stáří jeho metabolismu, váhu kostí a vody v organismu. Klient dostane jasný jídelníček s gramy, plán stravy bude mít spojen s tréninkem a cílem. Kontroly budou pravidelné po 14 dnech, aby byla možnost motivovat klienta a udržovat s ním kontakt.
   
 • Nespecifické či specifické onemocnění - v našem týmu najdete vystudované nutriční terapeuty, a proto se zaměřujeme i na pomoc lidem s určitým onemocněním trávicího traktu, onemocnění orgánů, zhoršené funkce kůže, zdravotních problémů, které nemají jasnou příčinu. Nejsme lékaři (neléčíme), ale snažíme se klientovy pomoci jídelníčkem, snahou najít možné další terapeutické procedury, které mohou zlepšit váš celkový stav a laskavým, ochotným přístupem. Co od této služby můžete čekat? Pravidelné konzultace, jídelníček na míru po vyhledání možné souvislosti zdravotních onemocnění, vynechání potravin, které by tělu ještě přihoršily, naučení klienta se stravovat z běžných surovin a mimo domov. Kontrolováni budete na odborné váze, abychom si výsledky ověřily (tuková tkáň, svalovina, voda v těle, metabolický věk a poměr minerálních látek. Specialista je po celou dobu programu na telefonu či emailu pro vás.

 • Těhotné a kojící maminky - starost o zdravý dítěte by mělo začít již před početím. Jídelní lístek budoucí matky ovlivňuje strava, již několika měsíců před otěhotněním a tedy i zdraví dítěte. Pestrý jídelní lístek zajistí to, že se žena udrží v kondici a bude zásobovat plod/dítě všemi potřebnými živinami. Služby zahrnují jídelníček na míru, kontroly po 14 dnech s výživovým specialistou a kontrola váhy. 
 • Výživa či hubnutí dle zaměstnání - dnešní doba je velmi náročná na čas, energii, pracovní a celkově společenskou zátěž. K tomu na náš organismus působí mnoho neblahých vlivů, jako životní prostředí, stres, návykové látky, nekvalitní strava a nedostatek pohybu. Pokud chcete vydávat nadstandardní výkony v práci i v soukromí, tak je tato služba ideálním řešením, vždyť strava je základ. Sestavíme vám jídelníček i s přihlédnutím k služebním cestám, schůzkám v restauracích, časové tísni a dostanete jasný plán, jak se stravovat. Služba zahrnuje jídelníček dle zaměstnání, úprava dle potřeb klienta (zdraví + cíl), pravidelné kontroly, vážení na odborné váze, konzultace a motivace nutričním terapeutem, detox, biochemické vyšetření a PH organismu.    

 

 

  

Rychlý kontakt

  

734 363 616

 

praha.dejvice@svet-zdravi.cz

 

V.P.Čkalova 26, Praha 6

    
 
 Zdravé hubnutí
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

K. Báčová, Dis.
V.P.Čkalova 26
Praha 6 (Dejvice)
734 363 616