Hana Šimečková

"S hubnutím jsem začala kvůli sobě"

 

Během zimy jsem přibrala pár kilo navíc. Necítila jsem se vůbec dobře a veškerý volný čas jsem trávila doma. Byla jsem bez nálady a s kily navíc se mi vůbec nechtělo mezi lidi. S hubnutím jsem začala kvůli sobě, abych se cítila lépe. Inspirovala mě k tomu i má kamarádka, která pod dohledem výživové poradkyně zhubla 20 kg.

 

Nejdříve jsem se o hubnutí snažila sama úpravou jídelníčku, ale výsledek nesplňoval mé očekávání. Proto jsem na internetu vyhledala výživové poradenství v místě bydliště a objednala jsem se na první konzultaci s nutričním specialistou za akční cenu. Dokonce jsem čekala na otevření nové pobočky v Praze 6.

 

Jak zhubnout aneb Co mi přinesla návštěva Světa zdraví

Jsem moc ráda, že jsem se obrátila na výživové poradce, protože pod vedením paní Kristýny Báčové se mi podařilo během tří měsíců nejen zhubnout 7 kg, ale taky si vytvarovat postavu a především jsem se naučila pravidelně jíst a pít během dne více tekutin.

 

Jak se cítím teď

Nejenže se sama sobě více líbím, ale taky jsem se přistihla, že se mnohem častěji usmívám na svět. Ráda bych touto cestou poděkovala celému týmu na pobočce výživového poradenství Světa zdraví  4 Life v Dejvicích za jejich vstřícný postoj a odbornou péči. Také děkuji mému příteli, který spolu se mnou začal zdravě jíst. Oba se cítíme mnohem lépe. Přeji všem, kteří se rozhodnou pro změnu životního stylu hodně úspěchů a zdraví. Zdravému hubnutí se nic nevyrovná.

  

Hana Šimečková

Věk: 33 let

Výška: 168 cm

 

Váha před začátkem programu: 71,8 kg

Váha po skončení programu: 63,2 kg

 

Váhový úbytek: 8,6 kg

 

          Hana Šimečková PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví 4LIFE - Praha 6 Dejvice   Hana Šimečková PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví 4LIFE Praha 6 Dejvice

 

 

  

Rychlý kontakt

  

734 363 616

 

praha.dejvice@svet-zdravi.cz

 

V.P.Čkalova 26, Praha 6

    
 
 Zdravé hubnutí
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

K. Báčová, Dis.
V.P.Čkalova 26
Praha 6 (Dejvice)
734 363 616