Hana Pokorná

"Při hubnutí jsem nehladověla, ani mě nepřepadl stres"

 

Jednou, když jsem v obchodě nemohla dopnout hrozně velkou sukni, jsem řekla: „A dost, ta sukně mi bude." Koupila jsem si jí, navštívila jsem Svět zdraví v Praze - Dejvicích a za 2 měsíce jsem se do sukně dostala! S výbornou odbornou pomocí Heleny Kulhánkové!

 

Jak zhubnout aneb Co mi přinesla návštěva Světa zdraví

Dneska už vím, kde jsem dříve dělala chyby ve stravování. Čeho jsem přijímala moc a čeho zase málo. Vyměnila jsem nevhodné potraviny za ty, co dělají mému tělu dobře. Při hubnutí se Světem zdraví jsem nehladověla, nebyla jsem vystresovaná. Jedla jsem zdravě a přesto chutně. Jedla jsem častěji, méně a váha šla dolů. Můžu dokonce i sladké. Jen je třeba ho připravit z těch správných surovin a jíst ho ve správný čas.

Cvičila jsem před tím, cvičím nadále - pilates, procházky, nordick walking, plavání, rotoped. Chce to odhodlání, snahu, trpělivost, vytrvalost, píli a pozitivní myšlení. A hubnutí jde pak samo.

 

Jak se cítím teď

Za 3 měsíce jsem zhubla 7,5 kg a mám o 16 cm méně v pase. Cítím se báječně. Teď už pokračuju sama. Chci zhubnout ještě víc, nicméně už vím, jak na to.

Kdo ještě váhá jít do toho se Světem zdraví, určitě zkuste. Já jsem váhala dlouho a taky jsem nevěřila. Z osobní zkušenosti mohu jenom doporučit.

 
Pokorná Hana

Věk: 49 let

Výška: 164 cm

 

Váha před začátkem programu: 108,3 kg

Váha po skončení programu: 101,5 kg

 

Váhový úbytek: 6,8 kg

 

                   

 

 

  

Rychlý kontakt

  

734 363 616

 

praha.dejvice@svet-zdravi.cz

 

V.P.Čkalova 26, Praha 6

    
 
 Zdravé hubnutí
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

K. Báčová, Dis.
V.P.Čkalova 26
Praha 6 (Dejvice)
734 363 616