Hana Moravcová

"Občas si dám i něco kaloričtějšího, váha ale pořád drží"

 

Během 10 let, po dvou dětech, jsem hodně přibrala. Už jsem se začala cítit špatně. Bolela mě záda, nohy, byla jsem těžká. V obchodech jsem si neměla možnost koupit pěkné oblečení, vše mi bylo malé. Nikdy jsem se moc nepřejídala, ale jedla jen tehdy, když byl hlad. Největší problém byly večery plné laskominek. To dostávalo hubnutí na frak.

 

Jednoho dne jsem si řekla „DOST! S TÍM MUSÍŠ NĚCO UDĚLAT“! Na doporučení mé kamarádky jsem vyhledala výživovou poradkyni. Měla jsem strach, že se už nikdy dobře nenajím, že nebudu stíhat pitný režim a pravidelně jíst. Nevěřila jsem tomu, ale jde to!

 

Jak zhubnout aneb Co mi přinesla návštěva Světa zdraví

Sama si vařím, připravuji jídla podle dietních receptů na hubnutí, která mi chutnají. Velmi často je jí i zbytek rodiny. Občas si dopřeji i něco kaloričtějšího, ale váha stále drží, což je SUPER! Stačilo se naučit pravidelně jíst, pít a vše jde samo.

 

Jak se cítím teď

Je mi moc dobře, užívám si pochval a obdivu od lidí. Jsem na sebe pyšná, že jsem to zvládla. Více si sama sebe vážím a to je důležité. Mockrát si na svou výživovou poradkyni Kristýnu Báčovou, DiS. vzpomenu a jsem jí vděčná za to, co pro mě udělala. Bez její pomoci a rad bych to asi nezvládla. Moc, moc DĚKUJI.

 

Hana Moravcová

Věk: 38 let

Výška: 170 cm

 

Váha před začátkem programu: 82,8 kg

Váha po skončení programu: 73,3 kg

 
Váhový úbytek: 9,5 kg

 

                

 

 

  

Rychlý kontakt

  

734 363 616

 

praha.dejvice@svet-zdravi.cz

 

V.P.Čkalova 26, Praha 6

    
 
 Zdravé hubnutí
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

K. Báčová, Dis.
V.P.Čkalova 26
Praha 6 (Dejvice)
734 363 616