František Herink

  

Byl jsem nespokojen se svojí váhou. Když se pak dostavovala stále častěji celková únava, malátnost a bolesti nohou, rozhodl jsem se pro to něco udělat, aby se můj stav zlepšil. Rozhodl jsem se navštívit poradnu „Světa zdraví“ a něco pro své zdraví udělat. Zde jsem absolvoval diagnostikku svého organismu a pravidelné pohovory se svojí výživovou poradkyní, která se mnou probrala můj životní styl a stravovací návyky.

 

Předala mi osobní výživový plán, doporučila vhodné potraviny a způsob stravování a hlavně upozornila na potraviny, které mám ve svém jídelníčku omezit nebo přímo vynechat. Dále mi doporučila potravinové doplňky a čaje, které si mám pořídit a užívat je. Veškeré rady se snažím dodržovat a řídit se pokyny.

 

Dnes po třech měsících dodržování veškerých pokynů výživového poradce mohu konstatovat, že již nyní se dodržování veškerých pokynů projevuje zlepšením celkové kondice mého těla. Hmotnost se snížila za tři měsíce o 5 kg, již nepociťuji takovou únavu a malátnost. Vzhledem k tomu, že se mé navštěvování poradny „Svět zdraví“ začíná projevovat v mém celkovém pocitu, jsem rozhodnut pokračovat ve všech za ty tři měsíce nabytých návycích a věřím, že výsledky se dostaví.

  

František Herink

Věk: 64 let

Výška: 177 cm

   

Váha před začátkem programu: 84,3 kg

Váha po skončení programu: 81,8 kg

   

Váhový úbytek: 2,5 kg

 

                   

  

Rychlý kontakt

  

734 363 616

 

praha.dejvice@svet-zdravi.cz

 

V.P.Čkalova 26, Praha 6

    
 
 Zdravé hubnutí
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

K. Báčová, Dis.
V.P.Čkalova 26
Praha 6 (Dejvice)
734 363 616