Martina Dvořáková

      

Celý svůj život mám problémy s váhou. Nikdy jsem nebyla úplně štíhlá, ale přesto jsem měla období, kdy jsem se svou váhou byla celkem spokojená. Po střední škole jsem začala studovat vysokou školu a s tím přišlo období neustálého stresu, který jsem zaháněla jídlem. Od té doby se má váha začala nekontrolovatelně zvyšovat. Začala jsem mít zdravotní problémy v podobě bolesti kolen a kyčlí. Tehdy jsem si řekla, že s tím musím něco udělat. Věděla jsem, že to sama nezvládnu a že potřebuji někoho, kdo mi poradí. V minulosti jsem sama zkoušela různá cvičení a diety, ale vždy jsem vydržela jen několik týdnů a pak se vše vrátilo do starých kolejí.

 

Pak jsem ale objevila Svět zdraví a obrátila se na odborníky. Nejdříve jsem ze všeho měla obavy, ale když jsem po prvních týdnech viděla výrazný úbytek na váze, byla jsem nadšená. S pomocí mé nutriční poradkyně jsem upravila svůj jídelníček, zařadila pravidelný pohyb a moje váha se překvapivě začala snižovat. Musela jsem si pořídit nové oblečení. I mé okolí si všimlo té úžasné změny a já neustále přijímám jen samé komplimenty.

 

Jsem šťastná, že jsem se odhodlala jít do Světa zdraví a že jsem to dokázala. Nyní se cítím skvěle. Nesmím však zapomenout na svou výživovou poradkyni, bez které bych to nezvládla a které za všechno děkuji. 

       

Martina Dvořáková

Věk: 34 let

Výška: 168 cm

       

Váha před začátkem programu: 106,8 kg

Váha po skončení programu: 78 kg

       

Váhový úbytek: 28,8 kg

  

           

  

Rychlý kontakt

  

734 363 616

 

praha.dejvice@svet-zdravi.cz

 

V.P.Čkalova 26, Praha 6

    
 
 Zdravé hubnutí
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

K. Báčová, Dis.
V.P.Čkalova 26
Praha 6 (Dejvice)
734 363 616