Dita Vávrová

"Sklízím pochvaly a obdiv"

 

Když jsem si nedávno uvědomila, že vážím víc, než chci, těžkou hlavu jsem si z toho nedělala. Vždyť určitě stačí málo. Není třeba moc spekulovat, jak zhubnout. Mít silnější vůli a jíst víc zeleniny, ovoce a masa v malých porcích bez příloh. Dala jsem se do toho. Jenže se ukázalo, že to vůbec nebude tak jednoduché, jak jsem si představovala. Hubnutí se moc nekonalo.

 

Jedla jsem celkem zdravě, občas mlsala, zvlášť ve večerních hodinách. Ale snažila jsem se zbytečně. Na partiích, které jsem chtěla na léto do plavek zeštíhlit, se má snaha vůbec neprojevila, téměř nic jsem nezhubla. Pochopila jsem, že pokud se chci cítit dobře a vypadat podle svých představ, musím se obrátit na výživové poradce.

 

Jak zhubnout aneb Co mi přinesla návštěva Světa zdraví

Shodou okolností se zrovna nedaleko mého bydliště otevírala nová pobočka výživového poradenství Světa zdraví. Neváhala jsem ani chvíli a navštívila ji. Ze zvědavosti, co všechno se o svém těle a způsobu stravování dozvím. Paní majitelka a nutriční poradkyně mi vše při první konzultaci vysvětlila a já jsem začala pravidelně navštěvovat toto zařízení. Skutečně jsem dodržovala speciální jídelníček na hubnutí, časy jídel a trochu víc se hýbala. Vyplatilo se mi to. Váha šla postupně dolů, navíc přesně v místech, kde mi to vadilo nejvíc. Nejlepší na tom bylo, že se jednalo o zdravé hubnutí.

 

Jak se cítím teď

Jsem pyšná i na sebe, že jsem vydržela a nevrátila se k původnímu způsobu stravování. Teď se cítím skvěle a sklízím pochvaly a obdiv od svého okolí. A co je pro mne nejcennější? Už nikdy se nechci vracet ke svým starým zvykům. Vytvořila jsem si totiž nový styl života, u kterého chci zůstat. Jsem spokojená a už neřeším, jak zhubnout.

 

Dita Vávrová

Věk: 38 let

Výška: 158 cm

 

Váha před začátkem programu: 52,4 kg

Váha po skončení programu: 47,6 kg

 

Váhový úbytek: 4,8 kg

 

                                               Dita Vávrová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví 4LIFE - Praha 6 Dejvice

 

 

  

Rychlý kontakt

  

734 363 616

 

praha.dejvice@svet-zdravi.cz

 

V.P.Čkalova 26, Praha 6

    
 
 Zdravé hubnutí
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

K. Báčová, Dis.
V.P.Čkalova 26
Praha 6 (Dejvice)
734 363 616