Blanka Rychtrová

"Žila jsem v iluzi, hubnutí ale bylo nutností"

 

Do Světa zdraví jsem šla spíš ze zvědavosti. Brouzdala jsem po internetu a našla odkaz. No co, řekla jsem si, stejně jsem chtěla udělat něco s tím, že mi začínalo všechno oblečení připadat těsné. Přemýšlela jsem, jak zhubnout. Jen jsem se odhodlávala pustit do diety a pohybu. Už jednou jsem zhubla po druhém dítěti asi 15 kilo. Něco jsem pak přibrala, ale nepřipadalo mi, že až tolik. Když jsem ale zjistila svou výchozí váhu, málem jsem omdlela.

 

Bylo to bezmála všechno zpátky. Pravda, měla jsem už třetí dítě, ale měla jsem pocit, že tak hrozné to se mnou není. Jenže díky speciální váze, kterou mají ve Světě zdraví, jsem zjistila i zdravotní aspekty mé nadváhy. Hubnutí už bylo nutností.

Moje tělo se cítilo o tolik starší, nebyla mi spousta oblečení, a když jsem se kritickým okem podívala na své fotky z letní dovolené, bylo to samo o sobě dost alarmující. Mým hlavním problémem byl celkem častý alkohol - hlavně pivo a víno.

 

Jak zhubnout aneb Co mi přinesla návštěva Světa zdraví

Na začátku jsem zjistila, co všechno bych mohla dělat lépe a kde dělám chyby. Byly to takové ty věci, co přece každý ví. To, co mě posunulo dál, byla pravidelná kontrola a dohled mé výživové poradkyně. Vědomí, že kromě sebe budu muset čelit i někomu dalšímu. S tím se mnohem snáz odmítala sklenička u kamarádky i posezení u pivečka.

Místo večerní relaxace se skleničkou vína jsem si začala vychutnávat poklid s kvalitním čajem a překvapilo mě, že mi nešlo o alkohol jako takový, ale o tu večerní pauzu, o pohodičku. Dietní recepty na hubnutí taky skvěle zabraly.

 

Jak se cítím teď

Jakmile si obléknu své oblíbené džíny, netlačí mě a ani u toho nefuním. Všichni mě obdivují, jakou mám vůli a jak jsem to dokázala. Kamarádům přiznám, že jsem to nedokázala sama, pomohlo mi výživové poradenství, u těch ostatních si jen užívám obdiv.

V obchodě s oblečením se necítím jako hora beztvárné hmoty, ale jako modelka. Všechno, co se mi líbí, prostě obléknu. Naučila jsem se i jinak stravovat jinak. Jídlo mě baví a přitom jím mnohem zdravěji. Začala jsem se vařit spoustu nových věcí, které bych bez tohohle experimentu asi jen těžko objevila. Manžel se se mnou hrozně vytahuje a denně mi říká, jak mi to sluší. A je mi prostě dobře.

 

Blanka Rychtrová

Věk: 61

Výška: 163 cm

 

Váha před začátkem programu: 67 kg

Váha po skončení programu: 59,4 kg

 

Váhový úbytek: 7,6 kg

 

                         

 

  

  

Rychlý kontakt

  

734 363 616

 

praha.dejvice@svet-zdravi.cz

 

V.P.Čkalova 26, Praha 6

    
 
 Zdravé hubnutí
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

K. Báčová, Dis.
V.P.Čkalova 26
Praha 6 (Dejvice)
734 363 616