Barbora Brettlová 

"Myslela jsem, že je normální být po dětech tlustá"

 

„Vy jste těhotná?“ Zeptali se mě kolegové z tanečního kurzu, když jsem měla doma čtyřměsíční miminko a poporodní kýlu. „Ne, já jsem jen po porodu ještě nezískala zpět svojí původní váhu a proporce,“ vysoukala jsem ze sebe. To, že vstávání v průběhu noci k miminku zajídám čokoládovými bonbóny, jsem si nechala decentně pro sebe.

Dnes jsem za tento trapas vděčná, pomohl mi zpět k hezké postavě. Ale co bylo pak? Na festivalu v Karlových Varech jsem šla náhodou kolem pobočky Světa zdraví. Slovo dalo slovo a o týden později jsem již byla objednaná na vstupní konzultaci v Praze.

 

Jak zhubnout aneb Co mi přinesla návštěva Světa zdraví

Dlouhé roky měla krásnou postavu zadarmo a žila v domnění, že s přibývajícím věkem a porody je prostě změna postavy normální a asi to tak má být. Všude přece slýcháme, že mateřství je pro ženu oběť, tak jsem to tak brala. Své nutriční specialistce děkuji za to, že mi otevřela oči. Díky její péči jsem pochopila, jak je důležité dodržovat správný pitný režim, zařadit do jídelníčku dostatek zeleniny a ovoce, co kdy správně jíst apod.

 

Jak se cítím teď

Za necelé tři měsíce návštěv Světa zdraví se mi podařilo zhubnout 8kg a nepotřebovala jsem k tomu kdejaké pochybné koktejly na hubnutí nebo prášky na hubnutí. Váha zkrátka přestala být můj problém a za to specialistům ze Světa zdraví srdečně děkuji. 

 

Barbora Brettlová

Věk: 36 let

Výška: 172 cm

  

Váha před začátkem programu: 68,7 kg

Váha po skončení programu: 58,8 kg

  

Váhový úbytek:  9,9 kg

 

                                   

 

  

Rychlý kontakt

  

734 363 616

 

praha.dejvice@svet-zdravi.cz

 

V.P.Čkalova 26, Praha 6

    
 
 Zdravé hubnutí
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

K. Báčová, Dis.
V.P.Čkalova 26
Praha 6 (Dejvice)
734 363 616